انتخاب و خرید بهترین هدایای تبلیغاتی


اگر به دنبال ارزش آفرینی و خلاقیت در انتخابِ نوع هدیه سازمان و برند خود هستید؛

پیشنهاد ما به شما هدایای سازمانی انتشارات هلیا است. هدیه‌ای منحصر به فرد، ماندگار و کاربردی با کیفیت ساخت بالا، یادبودی خاص از شرکت و سازمان شما خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی 1

با پرستیژ و خاص

انتشارات هلیا با طرح ایده‌ای خلاقانه همراه با حفظ ارزش‌ها و هویت برند شما، امکان سفارش انواع صنایع دستی را با جعبه‌هایی بسیار زیبا و شیک در قالب هدیه سازمانی و تبلیغاتی فراهم نموده است.

سالنامه‌های نفیس و چرمی 

انواع سالنامه‌های شیک و چرمی با امکان سفارشی سازی و چاپ لوگو. طراحی منحصر به فرد و تذهیب‌های بسیار زیبا در این سررسیدها، آنها را در نوع خود منحصر به فرد نموده است.

مدرن و با اصالت

انتشارات هلیا با طرح ایده‌ای خلاقانه همراه با حفظ ارزش‌ها و هویت برند شما، امکان سفارش انواع جعبه‌های چرمی با طرحهای سنتی و زیبا را در قالب هدیه سازمانی و تبلیغاتی فراهم نموده است.

امکان چاپ لوگوی اختصاصی روی جلد
ادغام ويديو و متن و 70% تاثيرگذاري بيشتر

شما ميتوانيد از اين محصول براي تبليغ محصولات خود استفاده نماييد بدين صورت كه  فيلم تبليغاتي و يا فيلمهاي مورد علاقه خود يا شخص هديه گيرنده را داخل نمايشگر بارگذاري می‌نماييد. شما همچنين ميتوانيد با بارگذاري عكسهاي خود در نمايشگر از آن به عنوان قاب عكس ديجيتال استفاده نماييد. با باز کردن ویدیو بروشور، ویدئو یا عکس به طور خودکار پخش خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی 6
هدایای تبلیغاتی 7
هدایای تبلیغاتی 8
هدایای تبلیغاتی 9
هدایای تبلیغاتی 10
هدایای تبلیغاتی 11

سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی ما در انتشارات هلیا دارای ضمانت بازگشت در صورت عدم رضایت از کالاست.

ارسال در تهران با پیک در همان روز در ساعات اداری ارسال می‌شود و ارسال در شهرستان با پست پیشتاز و باربری صورت می‌گیرد.