ديوان حافظ وزيری عطری جعبه دار چرم برجسته جعبه MDF هدیه (كد 2413)-3
قرآن معطر
قرآن وزيری جعبه لپ تاپی سفيد کاغذ گلاسه لب طلا با جعبه MDF هدیه(كد 166)-1
قرآن عروس
قرآن وزيري جعبه دار چرم با آينه بدون ترجمه با جعبه MDF هدیه (كد 310)-3
قرآن چرمی

قیمت و خرید قرآن نفیس

قرآن نفیس

خرید اینترنتی کتاب قرآن نفیس و قیمت انواع کتاب قرآن با جلد چرم از فروشگاه اینترنتی انتشارات هلیا.

خرید قرآن زیبا

جدیدترین مدل‌های قرآن نفیس چرم با کاغذ گلاسه و عطری. در تولید کتاب قرآن چرم از باکیفیت ترین کاغذهای معطر، گلاسه و تحریر استفاده شده است.

قرآن جیبی نفیس، قرآن وزیری نفیس و قرآن رحلی نفیس، سایزهای مختلفی هستند که در فروشگاه موجود است. روکش های از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی، گالینگور و سلفون حس لوکس بودن را به انسان القا میکند.

قرآن عطری هدیه

قرآنهای معطر با استفاده از کاغذ خاصی به نام کاغذ مارگانو به چاپ می‌رسد که با طرحهای بسیار زیبایی که در پس زمینه آن قرار دارد، زیبایی خاصی به این هدیه آسمانی می‌بخشد. عطر این قرآنها نیز احساس خوشایندی را در هنگام تلاوت قرآن کریم القا می‌کند. قرآن های معطر انتشارات هلیا با کاورهای متنوعی ارائه شده است. کاور این قرآن های نفیس بصورت قابدار کشویی یا جعبه بازشو به همراه پلاک های طرح مینا، این محصولات را در نوع خود منحصر بفرد نموده است. در داخل خود کتاب نیز از تذهیب های زیبا استفاده شده است که وقتی در کنار خط نسخ قرار میگیرد، زیبایی خاصی به محصول میبخشد و میتوان از این قرآن نفیس برای هدیه استفاده نمود.

سوالات متداول

قیمت قرآن نفیس از حدود 300 هزار تومان در قطع جیبی شروع میشود. قرآن نفیس در ابعاد وزیری حدود 700 هزار تومان و در ابعاد رحلی از حدود یک میلیون تومان به بالا است.

ارسال سفارشات بالای 500 هزار تومان رایگان است و پایین آن با پست پیشتاز 20 هزار تومان است. ارسال در محدوده تهران بزرگ صرفا از طریق پیک موتوری، و در خارج از محدوده تهران بزرگ ارسال از طریق پست صورت میگیرد. در شهرستانها، سفارش‌های هر روز، در روز کاری بعدی از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد.