5 مدل برتر سررسید 1401

سررسید

اگر در جستجوی روش منحصر به فردی برای تبلیغ شرکت خود بوده اید، احتمالاً قبلاً رایج ترین اقلام تبلیغاتی موجود در بازار را که اکثر صاحبان مشاغل استفاده می کنند، امتحان کرده اید. اقلامی مانند ماگ، جا کلیدی، مواد خوراکی، تراکت و غیره که چندین دهه است که مورد استفاده قرار می گیرند و متاسفانه باعث از دست دادن ارتباط تبلیغاتی شما با مشتریانتان شده است. با این حال، بر اساس اظهار نظر متخصصان بازاریابی و کسب و کار، روندی وجود دارد که در آن یک کالای تبلیغاتی مانند سررسید می تواند مستقیما به دست مشتریان بالقوه برسد. سالنامه ابزاری فراتر از یک نظم دهنده است. اگر مطمئن نیستید که این سررسید های تبلیغاتی چگونه به عنوان ابزار تبلیغاتی شما کار می‌کنند، در اینجا چند مزیت وجود دارد که باید در نظر بگیرید که چرا شرکت شما باید روی این تقویم و سررسید سرمایه‌گذاری کند.

سررسید اروپایی
سررسید اروپایی بزرگ مدل G120

برخلاف آنچه که سایر مشاغل برای تبلیغ نام تجاری و محصولات خود از تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، یا حتی تبلیغات پوشاک و مواد غذایی که هزاران هزینه و خطر فساد دارد، استفاده می کنند، یک تقویم رومیزی یا سررسید فقط چند هزار تومان هزینه دارد. موجب می شود تا با هر بودجه تبلیغاتی که یک شرکت به بخش بازاریابی و تبلیغات اختصاص می دهد مطابقت داشته باشد. از کسانی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند تا سرمایه گذاران بزرگ کسب و کار، هر شخصی می تواند به راحتی تقویم سررسید ارزان یا سالنامه و سررسید لاکچری شرکتی را مناسب هدفش، خریداری نماید.

5 مدل برتر سررسید 1401 1
سررسید لب طلا مدل G720

از آنجایی که تقویم و مناسبت های سال جدید چیزی است که مردم همیشه به آن مراجعه می نمایند و هر بار که اتفاق مهمی در زندگی شان رخ داده است، روی آن می نویسند. هر زمان که شروع به نوشتن آنچه اتفاق افتاده است می کنند، لوگو و نام شرکت شما اولین چیزی است که می بینند. از آنجایی که آنها از نظر عاطفی تحریک می شوند، به احتمال زیاد هر زمان که احساس خاصی نیز به آنها دست دهد، نام شرکت شما با آن حس های خوب عجین شده است. سررسید شرکتی نیز برای یادداشت رویدادهای شرکت یا قرار ملاقات و جلسات استفاده می شود و اغلب اوقات به عنوان دفتر تقویم برنامه ریزی تجاری نیز استفاده می شود. بنابراین اگر یک تاجر هر بار که به سر کار می‌رود از این تقویم سررسید های قابل حمل استفاده کند، هر زمان که سالنامه را بیرون می‌آورد و شروع به نوشتن اطلاعات مهم مربوط به کار می‌کند، آن‌وقت تبلیغات سفارشی‌ سازی شده شرکت شما به‌طور نامحسوس کسب‌وکارتان را برای شما تبلیغ می‌کنند.

سررسید ارگانایزر
سررسید ارگانایزر مدل G530

مطالبی که به روی یک سالنامه یا تقویم رومیزی یادداشت می شوند آنقدر مهم هستند که به خوبی نگهداری می شوند و افراد برای آنها ارزش قائل هستند. هر رویدادی که مرتبط با تاریخ خاصی و ساعت مقرری باشد چندین بار چک می شود و صفحاتش ورق می خورد. افراد از تقویم و سررسید برای طیف گسترده ای از نیازها استفاده می کنند. از نکته برداری درسی دانشجویان و دفتر حسابرسی کسبه گرفته تا نکات ضروری جلسات کارمندی و رویدادهای مهم همکاری. با توجه به آنچه گفته شد این دفاتر آنقدر از اهمیت والایی برخوردارند که حتی با وجود پر شدن آنها، آنها را رها نمی کنند. بنابراین تا زمانی که تقویم و سالنامه نگهداری می شود، نام کسب و کار شما در خاطرات باقی خواهد ماند.

سررسید اروپایی بزرگ
سررسید اروپایی بزرگ مدل G140

سررسید شرکتی به عنوان هدایای شرکتی عالی هستند زیرا نه تنها به مشتریان شما کمک می کنند تا رویدادهای مهم، تعطیلات رسمی، نکات کسب و کار و غیره را به روی آن یادداشت نمایند و از امکانات ویژه آنها نظیر جای خودکار، ماشین حساب، جای مدارک و … استفاده نمایند. بلکه در عین حال، هر بار که این کار را انجام می دهند، شما می توانید به صورت ناخوداگاه باعث رشد چند صد درصدی کسب و کار خود شوید. از این سبب تقویم و سررسید 1401 در مقایسه با سایر تکنیک‌های اقلام تبلیغاتی بسیار قوی‌تر هستند.

سررسید و سالنامه نوعی از تقویم هستند که مانند دفتری عمل می کنند که هزاران مزایا را در بر می گیرد. وجود تقویم درون یک سررسید و فضای یادداشت مناسب آن برنامه ریزی ها را بسیار دقیق هدایت می نماید. نوع دیگری از تقویم ها، تقویم رومیزی و تقویم دیواری هستند که دارای فضای نوشتار کمتری هستند و کمتر قابلیت حمل و نقل دارند. با این حال یک تقویم رومیزی زیبا به اندازه ی یک سررسید خاصیت برند سازی دارد زیرا در عین زیبا سازی فضا و دادن انرژی مثبت و شاد به اتاق، همیشه ی روی میز خودنمایی می کند. تبلیغات شما را نه فقط به دارنده ی تقویم رومیزی بلکه به هر شخصی که به میز آن ها نزدیک شود به نمایش می گذارد.